facebook logo
Witamy na blogu

Blog

tatuże
Maj 5, 2023

Tatuaże są częścią ludzkiej kultury od tysięcy lat. Od zawsze tatuaże były wykorzystywane do wyrażania tożsamości, upamiętniania ważnych wydarzeń, a nawet do zaznaczania statusu społecznego. Były też piękną dekoracją ciała. Czy tatuaże muszą mieć znaczenie? W jakim celu wykonuje się trwałe rysunki na skórze?

Czytaj dalej

tatuaż
Kwiecień 13, 2023

Tatuaże jeszcze kilkanaście lat temu były uznawane za trwałe ozdoby ciała, których nie da się usunąć. Obecnie istnieją jednak technologie pozwalające na rozjaśnienie wzoru, czasami nawet całkowicie. Jak bezpiecznie i trwale usunąć tatuaż? Na czym polega laserowe rozjaśnianie tuszu i kiedy jest ono najskuteczniejsze?

Czytaj dalej

studio obraz
Kwiecień 5, 2023

Moda na ozdabianie swojego ciała istniała już w starożytności. Z biegiem lat zmieniła jednak formę i przybrała bardziej bezpieczną postać. Współczesne tatuaże mają swoje początku jeszcze przed naszą erą. Jak wygląda historia trwałych zdobień na ciele? Skąd wziął się tatuaż i jak zmienił się na przestrzeni wieków?

Czytaj dalej

tatuaż za uchem
Marzec 15, 2023

Tatuaż za uchem cieszy się zainteresowaniem od co najmniej kilkunastu lat. Wszystko ze względu na fakt, że jest on dość mało widoczny, dlatego sprawdzi się u osób prowadzących dowolny tryb życia. Czy tatuaże za uchem wciąż są tak samo popularne jak jeszcze jakiś czas temu? Jakie motywy można umieścić w tym miejscu?

Czytaj dalej

drzewo i ptaki
Marzec 7, 2023

Tatuaże są nie tylko piękną ozdobą ciała. Dla wielu osób niosą one za sobą pewne przesłanie. Zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza wzory, które mają jasno określoną symbolikę. Jednym z najpopularniejszych motywów sprawdzających się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, jest drzewo. Co symbolizuje ten wzór i kiedy warto się na niego zdecydować?

Czytaj dalej

kolorowy tatuaż rękaw
Luty 28, 2023

Tatuaż to niezwykle efektowna ozdoba ciała, a ci, którzy zdecydowali się na ten odważny krok, szybko myślą o kolejnym. Biorąc jednak pod uwagę, że tatuaż pozostaje na całe życie, należy świadomie podjąć decyzję o jego wykonaniu oraz wzorze. O najczęstszych dylematach przy wyborze tatuażu oraz pomysłach na jego wykonanie przeczytasz w poniższym artykule.

Czytaj dalej