facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż dotwork – Warszawa

Tatuaż dotwork – Warszawa

Tatuaż dotwork pozwala na stworzenie pięknych, cieniowanych motywów, które zachowują swoją trwałość nawet na najtrudniejszych fragmentach ciała. Metoda ta jest wykorzystywana zwłaszcza do cieniowania konturów wykonanych innymi metodami. Pozwala na stworzenie płynnych, ale nie do końca jednolitych przejść. Taki efekt jest ceniony w wielu stylach, odróżniając tatuaże dotwork od tych całkowicie realistycznych. Ta technika pracy daje również duże pole do popisu. Uzyskany efekt różni się w zależności od zagęszczenia kropek, dlatego artysta może samodzielnie decydować, jak dużą głębię będą miały konkretne elementy.

Tatuaż dotwork doskonale komponuje się z elementami graficznymi, przełamując ich geometryczny charakter. To dobry wybór także w przypadku mrocznymi motywami, które wymagają zastosowania ziarnistych linii. W ten sposób możemy stworzyć piękne tatuaże na stopach, dłoniach, rękach, nogach, plecach, klatce piersiowej, żebrach, a także bardzo trudnych częściach ciała, jak palce czy głowa.

Wykonujemy tatuaże dotwork w Warszawie. Zatrudniamy specjalistów, którzy wiedzą, jak ważna przy korzystaniu z tej metody jest precyzja. Ruchy ręki tatuatora powinny być szybkie, dokładne i pewne, co wymaga dużego doświadczenia. Z metody dotwork korzystają różni artyści pracujący w naszym studio. Jest to bowiem technika bardzo uniwersalna, która sprawdzi się w połączeniu z odmiennymi stylami.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane tatuażami techniką dotwork od naszych artystów.