facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaże na klatce piersiowej – Warszawa

Tatuaże na klatce piersiowej – Warszawa

Tatuaż na klatce piersiowej pozwala na udekorowanie ciała. Tak duża powierzchnia sprawia, że możliwe jest naniesienie na nią nawet bardzo skomplikowanych wzorów, składających się z wielu elementów. Nasi artyści przygotowują tatuaże na klatce piersiowej damskie i męskie, w dowolnym stylu i kolorystyce. Pracujemy w studio w Warszawie, tatuując osoby od 18 do nawet 75 roku życia. Na naszej stronie znajdziesz portfolia artystów, co pomoże Ci wybrać jednego z nich i stać się właścicielem pięknego tatuażu na klatce piersiowej.

Tatuaż na klatce piersiowej damski – Warszawa

Tatuaż na klatce piersiowy damski różni się od męskiego. Zwykle obejmuje on przestrzenie nad piersiami, a także delikatnie pod nimi. Na damskim ciele nie ma tak wiele przestrzeni do stworzenia dużych, rozbudowanych wzorów, dlatego ważne odpowiednie przeanalizowanie budowy klatki piersiowej danej osoby przed stworzeniem projektu. Najczęściej tworzymy wzory pomiędzy piersiami, wystające ponad krawędź bardziej wyciętych bluzek i sukienek. W takich miejscach doskonale sprawdzi się tatuaż orientalny, bazujący na łukach, kropkach i minimalistycznych motywach roślinnych. W tych okolicach często tatuuje się też kwiaty i geometryczne wzory.

Tatuaż na klatce piersiowej męskie – Warszawa

Tatuaże na klatce piersiowej męskie mogą przyjmować formę dużych, rozbudowanych i szczegółowych rysunków. W przypadku panów można pozwolić sobie na nieco większe szaleństwo – nie ma bowiem konieczności omijania piersi, które powodują załamania rysunku, a także są narażone na zwiększone rozciąganie skóry z biegiem czasu. Przygotowujemy takie kompozycje w dowolnym stylu – nasi artyści tworzą rysunki abstrakcyjne, geometryczne, orientalne, realistyczne, oldschoolowe i wiele innych. W naszym studio możesz samodzielnie wybrać kolorystykę tatuażu, jego styl i umiejscowienie. Wszystkie wzory są unikatowe, przygotowywane specjalnie dla danej osoby. Możemy przykryć już istniejące tatuaże lub stworzyć piękne motywy na czystej skórze.