facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaże na szyję – Warszawa

Tatuaże na szyję – Warszawa

Tworzymy tatuaże na szyję, które pozwalają na podkreślenie Twojego indywidualnego stylu. To piękna dekoracja ciała, widoczna w połączeniu z niemal każdą bluzką czy koszulką. Nasi artyści przygotowują tatuaże na całą szyję, a także pojedyncze, małe wzory. Projekty powstają na indywidualne zamówienie, co daje pewność, że są to wzory niepowtarzalne, dostosowane do Ciebie.

Szyja jest miejscem dość wymagającym – artysta musi dysponować odpowiednim doświadczeniem, by nie zrobić krzywdy klientowi. Trzeba także pamiętać, że tatuaże na szyi są zawsze widoczne i trudno je zamaskować, dlatego nie sprawdzą się w niektórych środowiskach. Zazwyczaj decydują się na nie osoby, które mają już inne tatuaże, w bardziej typowych miejscach.

Szyja jest miejscem, w którym znajduje się dość cienka skóra, a także tarczyca. Tatuowanie w tym punkcie bywa bolesne, dlatego tak ważne jest postawienie na usługi profesjonalisty. Dobry artysta powinien być także świadomy tego, że w trakcie ruchów ułożenie tatuażu na szyi będzie się zmieniać. Kluczowe jest więc przygotowanie projektu tak, by prezentował się świetnie niezależnie od tego, w którą stronę jest skierowana głowa.

Tatuaż na szyi damski – Warszawa

Nasi artyści wykonają dla Ciebie tatuaż na szyi damski w Warszawie. Tworzymy w różnych stylach – dostępne opcje zobaczysz w portfolio poszczególnych tatuatorów. Panie chętnie stawiają na wzory przedstawiające kompozycje kwiatowe, a także pojedyncze, niewielkie rysunki. Nasi artyści przygotują także typowo męskie wzory, jednak w nieco bardziej kobiecym wydaniu. Panie chętnie stawiają na tatuaż na szyi kolorowy – w realistycznym, neotradycyjnym czy geometrycznym wydaniu.

Tatuaż na szyi męski – Warszawa

Wykonujemy również tatuaż na szyi męski w Warszawie. Panowie chętnie wybierają mroczne motywy, a także geometryczne kształty. Uniwersalnym wyborem są też wzory roślinne, które prezentują się estetycznie niezależnie od ułożenia ciała. Mężczyźni często stawiają także na motywy zwierzęce oraz czaszki.