facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż geometryczny – Warszawa

Tatuaż geometryczny – Warszawa

Tatuaż geometryczny bazuje na różnego rodzaju figurach. Możliwe jest połączenie ich w ciekawe kompozycje. Ten styl w tatuowaniu wymaga jednak odpowiedniego przemyślenia rozmieszczenia poszczególnych elementów. Ciało rusza się podczas wykonywania niemal każdej czynności, a więc idealnie równe motywy mogą załamywać się w nieestetyczny sposób. Zatrudniamy artystów, którzy wiedzą, jak prawidłowo rozmieścić elementy geometryczne, by prezentowały się ciekawie bez względu na położenie ciała.

Tatuaże geometryczne z powodzeniem można łączyć z innymi stylami. Wiele osób decyduje się na tworzenie motywów zwierzęcych, opierających się na geometrycznych formach z dodatkowym cieniowaniem. Mogą być to wzory utrzymane w czerni, a także wielokolorowe motywy. Geometryczne kształty doskonale komponują się z akwarelowymi plamami, które stanowią idealne tło dla cienkich, czarnych linii.

Geometrię często łączy się z tatuażami blackwork. W ten sposób możliwe jest stworzenie efektu kontrastu, zwłaszcza gdy na czarnej powierzchni pojawiają się puste fragmenty w odcieniu skóry. Nasi artyści potrafią zaprojektować piękne kompozycje, które od razu przyciągają wzrok. To osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wiedzą, jak zachowuje się ludzkie ciało, dlatego poradzą sobie z geometrią w nawet najbardziej nietypowych miejscach.

Zapraszamy do kontaktu z naszym studio! Ustalimy termin sesji, a nasi artyści przygotują dla Ciebie unikatowy projekt w dowolnym stylu.