facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż kolorowy – Warszawa

Tatuaż kolorowy – Warszawa

Obecnie ogromną popularnością cieszy się tatuaż kolorowy, który pozwala na podkreślenie kreatywności i fantazji właściciela. Nasi artyści tworzą piękne kompozycje, często łączące w sobie kilka różnych stylów. Wielobarwne plamy są doskonałym tłem dla czarnych, geometrycznych linii. W kolorze można przygotować także tatuaż realistyczny. Współczesne wielobarwne tusze są bezpieczne i na długo zachowują intensywny odcień. Mowa tu zarówno o ciemnych barwach, jak i jasnych kolorach, które jeszcze niedawno były uznawane za najbardziej problematyczne.

Tatuaż kolorowy jest świetnym wyborem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Od razu przyciąga uwagę i podkreśla charakter właściciela. Komponuje się świetnie z czernią i bielą, a także już istniejącymi tatuażami. Kolorowe motywy mogą przyjmować zarówno geometryczną formę z ostrymi liniami i równymi krawędziami, jak i przypominać plamy namalowane akwarelą, z pięknymi gradientami.

Tatuaż kolorowy w Warszawie jest wykonywany przez naszych artystów, którzy pasjonują się sztuką i są osobami niezwykle kreatywnymi. W swojej ofercie mamy zarówno gotowe wzory, jak i te tworzone na indywidualne zamówienie klienta, na niedługo przed rozpoczęciem sesji tatuowania. Dzięki temu na Twojej skórze mogą znaleźć się dowolne wzory – przedstawiające bliskie osoby, ważne motywy, zwierzęta, elementy kojarzone z zainteresowaniami lub po prostu estetyczne rysunki pozwalające na wyróżnienie się z tłumu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego studio i zapisania się na tatuaż kolorowy!