facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż rękaw damski – Warszawa

Tatuaż rękaw damski – Warszawa

Tatuaż rękaw damski to ciekawy sposób na podkreślenie swojej osobowości. Ręka jest kończyną o dość dużej powierzchni skóry, która załamuje się w ciekawy sposób. W tym miejscu możliwe jest umieszczenie podłużnych wzorów, a także tych, które oplatają przedramię i ramię. Rękaw pozwala na wykazanie się artyście. Jest także świetnym pomysłem dla osób stawiających na motywy kojarzące się z konkretnymi wydarzeniami. Przez lata mogą one dodawać kolejne fragmenty do całej kompozycji, tworząc ciekawą całość.

Nasi artyści przygotowują zarówno cały tatuaż rękaw damski w Warszawie, jak i tworzą jedynie jego fragmenty, dodawane do już istniejących motywów czy tych, które pojawią się na ciele klienta w kolejnych latach. Kluczowe jest odpowiednie przemyślenie kompozycji. Rękaw cechuje się zwykle niewielką ilością pustego miejsca pomiędzy kolejnymi rysunkami. Wolne przestrzenie można wypełnić motywami roślinnymi czy geometrycznymi, co pozwala na zachowanie spójności wszystkich wzorów na całej kończynie.

Tatuaż rękaw męski – Warszawa

Wykonujemy też tatuaż rękaw męski w Warszawie. Panowie często decydują się na tatuowanie całych rąk. Kolorowe lub czarno-białe motywy prezentują się świetnie zwłaszcza na umięśnionych fragmentach ciała. Nasi artyści przygotują dla Ciebie piękne kompozycje. Możemy zaoferować stworzenie całego rękawa w kilku sesjach, jak i stopniowe dodawanie kolejnych elementów.

Zatrudniamy artystów, którzy pracują w różnych stylach. Potrafią oni połączyć ze sobą nawet kilka odmiennych nurtów w rysunku, czego efektem są niezwykle ciekawe kompozycje. Tatuaż męski na ramię i przedramię może bazować na elementach geometrycznych, realistycznych, mechanizmach maszyn, roślinach, postaciach, wzorach orientalnych, a także kolorowych postaciach z kreskówek, napisach itd. Wszystko zależy wyłącznie od Twoich preferencji!