facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż orientalny – Warszawa

Tatuaż orientalny – Warszawa

Tatuaż orientalny kojarzy się zwłaszcza z mandalami, geometrycznymi kwiatami, kropkami, arabskimi literami, a także motywami charakterystycznymi dla kultur Dalekiego Wschodu, jak Chiny czy Azja. Takie wzory prezentują się doskonale na różnych częściach ciała. Wykonujemy tatuaż na stopie, dłoni, klatce piersiowej, ręce, nodze oraz w wielu innych częściach ciała. Motywy orientalne prezentują się pięknie zwłaszcza w okolicach palców. Wiele osób decyduje się też na tworzenie całych rękawów nawiązujących do wschodnich kultur, a także rozbudowanych, pięknych kompozycji na plecach, gdzie w centrum znajdują się japońskie gejsze lub smoki.

W naszym studio tatuażu pracują różni artyści, którzy specjalizują się w konkretnych stylach. Udostępniamy ich portfolio, co pozwala znacznie łatwiej wybrać właściwą osobę. Niektórzy artyści są otwarci na eksperymenty, łącząc ze sobą nawet kilka różnych stylów. Przygotowują dla Ciebie piękne, orientalne wzory, biorąc pod uwagę Twoje preferencje oraz miejsce, w którym ma znaleźć się motyw. Tworzymy tatuaż orientalny w Warszawie, a z naszych usług korzystają również osoby z innych miast.

Tatuaż orientalny jest świetnym wyborem zarówno dla panów, jak i pań. Kobiety częściej stawiają jednak na motywy roślinne i geometryczne, w tym charakterystyczne kropki i mandale. Panowie chętnie wybierają smoki czy wzory nawiązujące do wschodnich sztuk walki. Nasi artyści przygotowują dla Ciebie dowolny projekt – zarówno kolorowy, jak i czarno-biały.

Zapraszamy do ustalania terminów sesji tatuowania w naszym studio w Warszawie!