facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż na żebrach – Warszawa

Tatuaż na żebrach – Warszawa

Tatuaż na żebrach to bardzo popularny wybór wśród osób, które chcą udekorować swoje ciało, ale w nieco mniej jawny sposób niż ma to miejsce w przypadku rąk i nóg. Rysunki w tym miejscu są widoczne jedynie w strojach kąpielowych czy bardzo krótkich bluzkach, dlatego są bezpiecznym wyborem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z tatuowaniem.

Skóra na żebrach jest bardzo cienka, dlatego tatuowanie w tym miejscu bywa bolesne. W tej okolicy jest jednak na tyle dużo przestrzeni, by stworzyć niezwykle piękne motywy. W naszym studio w Warszawie wykonujemy tatuaże na żebrach damskie i męskie. Tworzymy też wzory uniwersalne, które są chętnie wybierane przez obie płci. Po zakończeniu sesji instruujemy, jak dbać o tatuaż, by odpowiednio się wygoił.

Tatuaże na żebrach damskie – Warszawa

Tworzymy m.in. tatuaże na żebrach damskie w Warszawie. Panie chętnie wybierają motywy roślinne, które mogą ciągnąć się od żeber, aż po boczną stronę uda. Popularnością cieszą się też małe wzory, z czarnymi, cienkimi konturami. Przygotowujemy tatuaże czarno-białe oraz kolorowe, w zależności od Twoich preferencji. Nasi artyści tatuują w stylu klasycznym, neoklasycznym, orientalnym, geometrycznym i wielu innych.

Wśród pań tatuaże na żebrach cieszą się ogromną popularnością. Są one drobną ozdobą ciała, która nie jest widoczna pod większością ubrań. Podkreślają talię i piersi, prezentując się niezwykle kobieco. Tatuaże na żebrach cieszą się zainteresowaniem także wśród panów. Najczęściej są one fragmentem bardziej rozbudowanych kompozycji na plecach lub klatce piersiowej.

Tatuaże na żebrach męskie – Warszawa

Wykonujemy również tatuaże na żebrach męskie w Warszawie. W przypadku panów najczęściej tworzymy motywy geometryczne, a także w mrocznym stylu, z czaszkami i bronią. Mężczyźni chętnie wybierają też kompozycje ze smokami i innymi orientalnymi symbolami. Panowie niekiedy wybierają także minimalistyczne wzory, podobnie jak panie. Najczęściej są to rysunki składające się jedynie z czarnego konturu.