facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż na dłoni damski – Warszawa

Tatuaż na dłoni damski – Warszawa

Tatuaż na dłoni damski jest sposobem na podkreślenie palców. Panie najczęściej sięgają po wzory kojarzone z kulturą bliskowschodnią, tatuowane pierścionki, a także motywy wspólne dla co najmniej kilku bliskich osób. Tatuaż na dłoni musi być odpowiednio wykonany, by nie tracił swojego nasycenia i wyrazistości po kilku latach. Skóra w tym miejscu jest niezwykle cienka, a więc bardzo wymagająca.

Nasi artyści wiedzą, jak stworzyć piękny tatuaż na dłoni damski w Warszawie. Wykorzystują w tym celu techniki, które pozwalają narysować cienkie, precyzyjne linie. Przygotowujemy zarówno motywy czarno-białe, jak i kolorowe. Zapraszamy do zapisów na sesje tatuowania w naszym studio w Warszawie.

Tatuaż na dłoni męski – Warszawa

Tatuaż na dłoni męski nie różni się zbytnio od damskiego. Panowie mają zwykle większe dłonie pokryte grubszą skórą, jednak nasi artyści zawsze analizują parametry danej części ciała przed rozpoczęciem projektowania i tatuowania. Na dłoni można umieścić zarówno małe wzorki, jak i duże motywy, które nachodzą także na przedramię.

Nasi artyści stworzą dla Ciebie zarówno tatuaż minimalistyczny, jak i rozbudowany, kolorowy wzór, który będzie przedłużeniem motywów na pozostałych częściach ręki. Przygotowujemy tatuaże dla każdego klienta z osobna, co daje pewność niepowtarzalności i pozwala na zaprojektowanie dokładnie takiego motywu, jaki trafia w Twoje gusta.

Zapraszamy zarówno panów, jak i panie do odwiedzenia naszego salonu. Przygotowujemy piękne tatuaże na dłonie w Warszawie.