facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Najbliższe Guest Spoty

Najbliższe Guest Spoty

Patrycja Pająk
@pajak.tattoo

Pierwszy tatuaż zrobiła 8 lat temu i już wtedy wiedziała, że żeby robić to dobrze muszę się temu oddać w pełni. Największą przyjemność sprawia jej tatuowanie motywów roślinnych, zwierząt i portretów, a największą satysfakcje czerpie z coverów i pracy na bliznach.
W wolnym czasie rozwija swój warsztat rysunku i malarstwa.
Od 2 lat tworzy również witraże metodą Tiffany’ego.

Klaudia Lutomska
@fenek_tattoo

Tatuuje od 2018 roku. Wykonuje pracę kolorowe w tematyce anime oraz darkart.
Prywatnie fanka gier, entuzjastka szeroko pojętej sztuki i gór.

Oliwier Bartoszewicz
@olivejro_tattoo

Oliwera mocną stroną są litery przedstawiane w różnych wariacjach. Począwszy od standardowego czytelnego „alfabetu” aż po abstrakcyjne i ornamentowe wzory. Zamiłowanie do liter zaczęło w młodym wieku gdy jako dzieciak biegał z puszka sprayu po mieście.
Również dobrze się czuje w pracach black workowych.

Marcin Małczyk
@malczyk.tt

Najchętniej pracuje w kolorze. Czerpie inspiracje min ze sztuki dalekiego wschodu. Bardzo ceni sobie kunszt i doświadczenie komiksiarzy a także innych tatuatorów mocno zakorzenionych w sztuce orientalnych prac. Marcin wykonuje autorskie projekty z bardzo małą ilością detalu - głównie kolorowe. Nie boi się eksperymentować i szukać nowych rozwiązań dla techniki wykonywanych prac.
Poza pracą - gierki i rysowanie potworów.

Wade
@wade.ink

Prace Wade'a to głownie czerń. Znajdziecie u niego dużo coverów, blastów czy blackout'ów - którymi łatwo możecie zakryć niechciany tatuaż. Przy czym jego prace nie są po prostu - zakrywaniem "staroci". To także ornamenty czy tatuaże geometryczne wymagające precyzji i planowania. Nawet te pozornie abstrakcyjne wzory - wymagają uwzględnienia fizjonomii danego klienta czy chociażby charakteru osoby, która zdecydowała się na taki tatuaż.

Alex One
@alex.one.tattoo

Ola swobodnie porusza się w realistycznych szarościach ale nade wszystko lubi pracę z kolorem. Malarskie plamy, graficzne projekty - mocno nasączone kolorem...ale też łączenie styli - to wszystko nadaje projektom charakteru. Żeby tego dokonać trzeba umieć słuchać, a także "widzieć" pomysł klienta.To bardzo inspirujące.
Z Olą na pewno znaj∂ą wspólny język osoby uwielbiające czytać, gotować i uprawiać jogę.

Dan Gilsdorf
@dangilsdorf

Współwłaściciel Atlas Tattoo Studios - gdzie specjalizuje się w tatuażach nawiązujących do tradycji klasycznego tatuażu amerykańskiego i japońskiego.
Prace Dana to nie tylko tatuaże - obejmują projekty tekstowe, rzeźby i wiele innych. Jego prace były wystawiane i nagradzane. Dwukrotnie otrzymał grant na projekt od Regionalnej rady Kultury i sztuki w Portland, Or.
Zajrzyjcie na jego stronę - www.dangilsdorf.com

Kanokthep Sengphang "Boy"
@guink.pl

Tatuator wykonujący Sak Yant, który jest częścią tajskiej kultury. Sak Yant - w skrócie święty tatuaż - oznacza przepływ pozytywnej energii.
Te tatuaże to wzory geometryczne, zawierające starożytne pisma święte, przywołujące duchowe i magiczne moce. Oczywiście Bay ich nie "błogosławi" - może to zrobić jedynie mich, lub były mnich - ale konsultuje on z je z takowym, który zna starożytny język Khamer.


Wszyscy artyści w najbliższych tygodniach i miesiącach będą gościc u nas dość regularnie - skontaktuj się ze Studiem i umów się na termin jeśli prace któregoś z nich Ci odpowiadają.