facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż na stopie damski – Warszawa

Tatuaż na stopie damski – Warszawa

Tatuaż na stopie to ciekawy sposób na ozdobienie swojego ciała. W naszym studio zajmujemy się tatuowaniem zarówno śródstopia, jak i podeszwy czy kostki. Stopień bolesności zależy od wybranego miejsca, a także grubości skóry i indywidualnych predyspozycji. Przygotowujemy tatuaż na stopie damski w Warszawie, zgodny z preferencjami danej osoby. To zarówno niewielkie, czarne motywy, jak i duże wzory przebiegające przez całą stopę, a nawet łydkę czy udo. Z takiej usługi chętnie korzystają także panowie, choć stawiają oni zwykle na nieco inne wzory niż kobiety.

Możemy przygotować tatuaże w dowolnym stylu – zatrudniamy kilku artystów, a każdy z nich ma indywidualną, niepowtarzalną kreskę. Staramy się, by gotowy motyw trafiał w gusta właściciela i cieszył go swoim wyglądem przez kilkadziesiąt kolejnych lat. Możemy stworzyć dla Ciebie tatuaż orientalny, ze zdobieniami pełnymi łuków, kropek i płatków kwiatów, a także wielobarwne kompozycje kwiatowe, geometryczne wzory oraz minimalistyczne rysunki, bazujące na cienkich, czarnych liniach.

Nasi artyści po wykonanej pracy poinstruują Cię, jak prawidłowo pielęgnować tatuaż na stopie. Jest to bowiem bardzo wymagająca część ciała, w przypadku której łatwo doprowadzić do infekcji. Zalecamy tatuowanie w tym miejscu zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy to możliwe jest zrezygnowanie z dużych, ciepłych butów zakrywających całą stopę. Oczywiście tatuaż tego typu można wykonać też zimą, ale wówczas trzeba szczególnie skupić się na jego pielęgnacji.

Zapraszamy do umówienia terminu sesji w naszym studio tatuażu w Warszawie!