facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż blackwork – Warszawa

Tatuaż blackwork – Warszawa

Tatuaż blackwork jest niezwykle charakterystyczny i trudno pomylić go z innymi stylami. Bazuje on na czarnym kolorze, wykorzystywanym do pokrywania większych fragmentów skóry. Niekiedy jest to cała część ciała, jak np. ręka, a kiedy indziej geometryczne wzory, zgodnie z przygotowanym projektem.

Wykonujemy tatuaż blackwork w Warszawie. Technika ta na pierwszy rzut oka wydaje się dość prosta, jednak wcale taka nie jest. Wymaga ona od artysty dysponowania dużym doświadczeniem. Aby kolor prezentował się równomiernie, konieczne jest zachowanie staranności, dokładności i koncentracji. Przy dużych czarnych fragmentach można szybko zatracić się w pracy i wbijać igłę zbyt głęboko lub w za dużych odstępach. Po wygojeniu rany niekiedy konieczne jest uzupełnienie tuszu w niektórych miejscach – to normalne, zwłaszcza przy dużych powierzchniach tatuowanych jednym kolorem.

Blackwork sprawdzi się świetnie w przypadku osób, które chcą zakryć mankamenty skóry – najczęściej blizny lub stare, nieudane tatuaże. Wzory w tym stylu od razu przyciągają wzrok i wybijają się na tle innych motywów. Tatuaż czarno-biały może również optycznie wyszczuplić konkretne partie ciała. Najczęściej rysunki tego typu wykonuje się na rękach, klatce piersiowej czy żebrach, ale w naszym studio możemy nanieść motywy na dowolną część ciała – także te bardzo wymagające, jak stopy czy głowa.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Warszawie i wzięcia udziału w zapisach do konkretnego artysty!