facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż minimalistyczny – Warszawa

Tatuaż minimalistyczny – Warszawa

Chcesz ozdobić swoje ciało w subtelny sposób? Podobają Ci się niewielkie wzory, umieszczone np. na nadgarstku, na żebrach czy za uchem? Wykonamy dla Ciebie tatuaż minimalistyczny w Warszawie. Takie wzory zwykle bazują na prostych, czarnych liniach, z ewentualnymi kolorowymi wstawkami. To niewielkie rysunki, które w większości przypadków z łatwością można ukryć np. pod rękawem. Zdobią ciało, nawiązują do ważnych ludzi i wydarzeń oraz pozwalają wyróżnić się z tłumu.

Tatuaż minimalistyczny bazuje na prostych liniach. Może przyjmować zarówno geometryczną formą, jak i być abstrakcją, ale w niewielkim i dość stosowanym wydaniu. Tatuaż minimalistyczny jest świetnym sposobem na udekorowanie ciała – nie musi nieść za sobą specjalnego przekazu. Decydują się na niego kobiety i mężczyźni.

Wykonujemy tatuaż na łydce damski i męski, a także na przedramieniu, ramieniu, udzie, klatce piersiowej, plecach czy głowie. Niewielkie motywy można nanieść na dowolną część ciała, a sesja trwa zwykle bardzo krótko. Minimalistyczne tatuaże można połączyć także w bardziej rozbudowane kompozycje. W ostatnim czasie popularnością cieszą się czarne, proste rysunki, pokrywające większą część ręki, nóg czy klatki piersiowej. Przygotujemy dla Ciebie dowolny, oryginalny motyw – taki, którego nie ma nikt inny.

Zapraszamy do umówienia się na sesję z naszymi artystami. To osoby, które przygotują dla Ciebie zarówno czarne, minimalistyczne wzory, jak i te kolorowe, a nawet białe.