facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaż neotradycyjny – Warszawa

Tatuaż neotradycyjny – Warszawa

Tatuaż neotradycyjny jest bardzo ciekawym stylem. Charakteryzują go zwłaszcza takie motywy, jak kobiety z krągłymi kształtami, określane jako pin-up girls, serduszka przebite strzałami, flagi, sztylety, czaszki, orły, kotwice czy róże. Tatuaż neotradycyjny bazuje na stylu tradycyjnym, zwłaszcza jeśli chodzi o wyraźne kontury i przejrzystość kształtów. Motywy tego typu mogą być zarówno czarno-białe, jak i kolorowe – wszystko zależy od preferencji danej osoby.

Tatuaż neotradycyjny jest bardziej skomplikowany niż oldschool. Z tego powodu wykonanie motywów tego typu wymaga dysponowania zaawansowanymi umiejętnościami. Nasi artyści potrafią stworzyć niewielkie detale, które nadają głębię rysunkom. To właśnie szczegóły są najważniejsze w tatuażach neotradycyjnych. Oprócz nich warto skupić się również na kontrastujących barwach i prostocie kształtów.

Wykonujemy tatuaż neotradycyjny w Warszawie. Styl ten cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Nasi artyści tworzą rysunki na indywidualne zamówienie, biorąc pod uwagę preferencje danej osoby, a także charakterystykę miejsca, w którym ma znaleźć się wzór. Wykonujemy tatuaże na stopach, dłoniach, rękach, nogach, klatce piersiowej, plecach, a nawet głowie. Każda z tych części ciała jest pokryta skórą o różnej grubości, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście i wybranie odpowiedniej metody pracy. Nie wszędzie sprawdzą się też określone wzory – w niektórych miejscach mogą one rozmywać się szybciej niż w innych.

Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy wybrać odpowiedniego artystę, a także ustalać dogodny termin sesji w naszym studio w Warszawie.