facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaże męskie na głowie – Warszawa

Tatuaże męskie na głowie – Warszawa

Głowa jest miejscem niezwykle trudnym do tatuowania. Czaszkę pokrywa bowiem bardzo cienka skóra, na której dodatkowo pojawia się duża liczba mieszków włosowych. Nasi artyści wiedzą, jak prawidłowo wtłaczać tusz w takie miejsca, by możliwe było uzyskanie estetycznego efektu na kolejne lata. Wykonujemy tatuaż na głowie w Warszawie, który dopełnia fryzurę lub całkowicie ją zastępuje. Kolorowe czy czarno-białe motywy prezentują się niezwykle ciekawie przy łysej skórze, a także za uszami czy w okolicach twarzy. Wszystko zależy od Ciebie!

Wykonujemy zwłaszcza tatuaże męskie na głowie w Warszawie, ale nasze studio chętnie odwiedzają także panie. Zawsze przygotowujemy projekt dla danego klienta. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jest to unikatowy wzór, który będziesz mieć tylko Ty. Przed rozpoczęciem tatuowania analizujemy stan skóry i dokładną lokalizację tatuażu. Pozwala to na wybranie właściwej metody pracy, która zapewni trwałość gotowego wzoru i umożliwi jego łatwe wygojenie.

Zatrudniamy artystów specjalizujących się w różnych stylach. Pozwala to na naniesienie na głowę prostych tatuaży czarno-białych lub geometrycznych, a także kolorowych kompozycji. Stworzone przez nas motywy mają być trwałe, wykonane zgodnie ze sztuką i odpowiednio dopasowane do preferencji danego klienta. Jest to bardzo odważny sposób na podkreślenie swojej indywidualnej osobowości – głowa to mniej typowe miejsce na tatuaż niż pozostałe części ciała.