facebook logo
Witamy na blogu Wtamy na GMB

Tatuaże na plecach – Warszawa

Tatuaże na plecach – Warszawa

Tatuaże na plecach są ogromnym polem do popisu dla artystów, a także dekoracją ciała, która od razu przyciąga wzrok. Na tak dużej powierzchni można stworzyć niezwykle ciekawe kompozycje w dowolnym stylu – realistycznym, orientalnym, oldchoolowym, abstrakcyjnym i nie tylko. Tatuowanie pleców często wymaga przeprowadzenia co najmniej kilku sesji, zwłaszcza gdy konieczne jest cieniowanie i tworzenie drobnych detali. Na plecach warto umieścić np. tatuaż realistyczny – na większym formacie znacznie łatwiej wykonać niewielkie szczegóły, co przekłada się na efekt trójwymiarowości rysunku. W tym miejscu doskonale sprawdzą się też motywy neotradycyjne.

Nasi artyści przygotują dla Ciebie tatuaż na plecach, który podkreśli Twój charakter i pozwoli wyróżnić się z tłumu. Ta część ciała umożliwia bowiem stworzenie dużych motywów, które przypominają prawdziwe dzieła sztuki. Odpowiednio wykonane, zachowają świetny wygląd przez kilkadziesiąt lat.

Tatuaż na plecach damski – Warszawa

Wykonujemy tatuaż na plecach damski w Warszawie. Kobiety chętnie wybierają kolorowe motywy, w tym przedstawiające kwiaty czy zwierzęta. Popularnością cieszą się też postaci, otoczone mniejszymi elementami. Na plecach można umieścić także geometryczne wzory, jednak trzeba pamiętać, że skóra w tym miejscu układa się na różne sposoby w zależności od pozycji ciała. Nasi artyści zaprojektują dla Ciebie piękne motywy kolorowe lub czarno-białe.

Tatuaż na plecach męski – Warszawa

Nasza oferta obejmuje też tatuaż na plecach męski w Warszawie. Panowie stawiają na podobne motywy co kobiety, jednak często są to wzory bardziej mroczne, utrzymane w ciemnych barwach. Nasi artyści zawsze projektują tatuaże dla danego klienta. Ustalamy wspólnie wielkość, stylistykę, kolorystykę oraz motywy, które mają wchodzić w skład kompozycji. W naszym studio powstają prawdziwe dzieła sztuki, które będą zdobić Twoje ciało przez kolejne lata.